All Categories

Inneal bleith JWZ-BM160 / 230

Cuir fios thugainn
Tuairisgeul

图片 6 图片 7 图片 8

Paraiméarearan teicnigeach

modailAonadBM50BM100BM160BM230
Prìomh trast-thomhas an sgriubhamm90100100120
Comas plastaidh Max (PE)kg / h170190240350
Motor dràibhidhKw455590132
Meud cronailL6.212.81824
Cumhachd motair pumpa olaKw30303037
Feachd clampaidhKN400600800900
Max space between platenmm450-1200500-1300500-1400800-1800
Meud plata W * H.mm880 * 8801020 * 10001120 * 12001320 * 1600
Meud Max.mouldmm700 * 850800 * 1200900 * 14501200 * 1800
Cumhachd teasachaidh ceann bàsachadhKw28303036
Tomhas innealL * W * Hm* * 5.6 2.4 3.8* * 5.6 2.5 4* * 7 3.5 4* * 8.2 3.5 5.5
Cuideam innealT13.5162036
Cumhachd iomlanKw110135172230


RANNSACHAIDH